Aytaç Dana Kıyma 500 Gr Şok Market Reyonlarında

Aytaç Dana Kıyma 500 Gr Şok Market Reyonlarında
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

Şok Çarşamba günleri müşterilerin kendilerine uygun olan ürünleri bulabilmesi için biri birinden farklı aktüel ürünlerim katalogları bulunmaktadır. Bu hafta sizlere özel olarak yer alan ürünlerden yarım kg değerinde olan kıyma en uygun fiyatlarla 15,95 TL ile satılmaktadır. 25 TL değerinde alan ürünleri aldıktan sonra bu indirimden yararlanabileceksiniz.

Aytaç Dana Kıyma 500 Gr Şok Market Reyonlarında

Her zaman müşterilerin kendilerine uygun olan ürünleri alabilmesi için uygun alternatifleri bulunmaktadır. Yüzde yüz dana kıyması olarak üretilen ürünleri istediğiniz kadar yaptığınız 25 TL değerinde olan alış verişlerde sahip olacaksınız.

Çarşamba günlerine özel olarak bulunan bu katalog ile biri birinden farklı ürünleri de bulacaksınız. Sadece bir alanda değil her alanda yerini alan ürünleri uygun bulacaksınız. Birini aldığınız zaman ikincisi sizler için yarı fiyatına düşecektir. Bu sayede ne kadar ürün almak istiyorsanız kendiniz alabilecek ve evlerde depo edebileceksiniz. Giyimden mutfak gereçlerine kadar yer alan ürünleri istediğiniz an sahip olmanız adına piyasa değerinin de oldukça altında satmaktadır.

Bu kadar uygun fiyatlar ile yer alan kıymada yağ adına bir şey bulmanıza olanak yokken bir de yüzde yüz olarak dana etinden üretilmektedir. Bu sayede kendiniz için mutfaklarda kullanacak olduğunuz ürünleri uygun fiyatlar ile alarak evlerinizde keyifli anların sahibi olacaksınız. Sadece bir alanda değil kendiniz için uygun ürünleri çarşamba günleri alma hakkına sahip olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git